قیمت انواع براشینگ مو

by براشینگ مو in اکتبر 28, 2019

 براشینگ مو یکی از روش های جذاب و شیک برای آرایش مو است که میتوان به مو حالت های زیبا داد. ما امروز در این صفحه تصمیم داریم به سوالات شما کاربران در مورد قیمت انواع براشینگ مو پاسخ دهیم.

براشینگ مو چیست؟

تمامی بانوان و مخصوصا کسانیکه موی فر دارند می توانند از طریق‌ براشینگ مو به موهای خود حالت های مختلفی دهند. در براشینگ مو با استفاده از سشوار و برس ها و شانه های مخصوص، ابتدا مو ها را تقسیم بندی می کنند، سپس هر قسمت را به گونه ای سشوار می کشند که یا لخت شود و یا حالت های پیچشی‌ زیبایی به خود بگیرد.

همچنین بخوانید: هزینه انواع آمبره مو

قیمت انواع براشینگ مو

بسیاری از کاربران از ما درباره قیمت انواع براشینگ مو سوال کرده اند که در ای بخش ما پاسخ این دسته از سوالات را به شما می دهیم. قبل از باید بدانید که تنها بلندی موی شما در قیمت براشینگ تاثیر نمی گذارد، بلکه مدلی که می خواهید موهایتان را براشینگ کنید نیز حائز اهمیت است. همچنین جنس موهای خودتان و منطقه ای که در آن نوهایتان را براشینگ می کنید در قیمت آن نیز تاثیر دارند.

 1. شمال تهران
  از 100,000 تا 280,000
 2. شرق تهران
  از 80,000 تا 100,000
 3. غرب تهران
  از 100,000 تا 200,000
 4. جنوب تهران
  از 60,000 تا 100,000
قیمت انواع براشینگ مو

قیمت انواع براشینگ مو

انواع براشینگ مو

همانطور که از تیتر می توان فهمید، براشینگ مو انواع مختلفی دارد که ما در این بخش سه نوع براشینگ را به شما معرفی کرده ایم و توضیح داده ایم:

 1. براشینگ مخصوص موی بلند
  در براشینگ موی بلند ابتدا نوها را به چهار قسمت تقسیم کرده، سپس با استفاده از سشوار و انواع مختلف برس ها به مدل دادن و براشینگ مو می پردازیم.
 2. براشینگ مخصوص موی فر
  در موهای فر سشوار را به صورت مستقیم بر روی موها قرار می دهیم و موها را سشوار می کشیم. اما باید دقت داشت که قدرت سشوار زیاد نباشد زیرا در این صورت موها می سوزند و به آن ها صدمه وارد می شود
 3. براشینگ مخصوص موی کوتاه
  نکته قابل توجه در براشینگ موهای کوتاه استفاده از برس های فلزی است. زیرا آنها کاملا به حجم دادن موها و بلندتر نشان دادن آن ها کمک می کنند.

در مطلب بالا اطلاعات مناسبی در مورد انواع براشینگ مو مطالعه کردید که امیدواریم به شما در این زمینه کمک کرده باشد. اگر میخواهید در مورد براشینگ مو بیشتر بدانید مطلب معرفی انواع براشینگ مو را مطالعه کنید.

Leave a Reply