قیمت انواع براشینگ مو

by براشینگ مو in آگوست 31, 2019

براشینگ مو در میان خانم ها و آقایان طرفداران بسیاری دارد و به وسیله آن میتوان به مو ها حالت های بسیار زیبایی داد. در این نطلب ما سه موضوع‌ کلی و اصلی را برای شما کاربران عزیز تهیه کرده ایم. این سه موضوع عبارتند از تعریف براشینگ مو، معرفی انواع آن و بیان قیمت انواع براشینگ مو.

براشینگ مو چیست؟

تنامی بانوان و مخصوصا کسانیکه موی فر دارند می توانند از طریق‌براشینگ مو به نوهای خود حالت های مختلفی دهند. در براشینگ مو با استفاده از سشوار و برس ها و شانه های مخصوص، ابتدا مو ها را تقسیم بندی می کنند، سپس هر قسمت را به گونه ای سشوار می کشند که یا لخت شود و یا حالت های پیچشی‌ زیبایی به خود بگیرد.

انواع براشینگ مو

همانطور که از تیتر می توان فهمید، براشینگ مو انواع مختلفی دارد که ما در این بخش سه نوع براشینگ را به شما معرفی کرده ایم و توضیح داده ایم:

 1. براشینگ مخصوص موی بلند
  در براشینگ موی بلند ابتدا نوها را به چهار قسمت تقسیم کرده، سپس با استفاده از سشوار و انواع مختلف برس ها به مدل دادن و براشینگ مو می پردازیم.
 2. براشینگ مخصوص موی فر
  در موهای فر سشوار را به صورت مستقیم بر روی موها قرار می دهیم و موها را سشوار می کشیم. اما باید دقت داشت که قدرت سشوار زیاد نباشد زیرا در این صورت موها می سوزند و به آن ها صدمه وارد می شود
 3. براشینگ مخصوص موی کوتاه
  نکته قابل توجه در براشینگ موهای کوتاه استفاده از برس های فلزی است. زیرا آنها کاملا به حجم دادن موها و بلندتر نشان دادن آن ها کمک می کنند.
 4. قیمت انواع براشینگ مو

  قیمت انواع براشینگ مو

   

  همچنین بخوانید : نکات سشوار کشیدن به سبک حرفه­ ای ­ها

قیمت انواع براشینگ مو

بسیاری از کاربران از ما درباره قیمت انواع براشینگ مو سوال کرده اند که در ای بخش ما پاسخ این دسته از سوالات را به شما می دهیم. قبل از باید بدانید که تنها بلندی موی شما در قیمت براشینگ تاثیر نمی گذارد، بلکه مدلی که می خواهید موهایتان را براشینگ کنید نیز حائز اهمیت است. همچنین جنس موهای خودتان و منطقه ای که در آن نوهایتان را براشینگ می کنید در قیمت آن نیز تاثیر دارند.

 1. شمال تهران
  از 50,000 تا 100,000
 2. شرق تهران
  از 40,000 تا 70,000
 3. غرب تهران
  از 40,000 تا 70,000
 4. جنوب تهران
  از 30,000 تا 40,000

امیدواریم با مطالعه مطلب فوق اطلاعاتی را که نیاز داشتید به دست آورده باشید و ما شما را در انتخاب مدل براشینگ خودتان و آرایشگاهتان به طور مناسبی راهنمایی کرده باشیم.

آیا شما براشینگ کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply